لینک مستقیم فایل<پاورپوینت تاثیر فرهنگ بر معماری بوشهر>

پاورپوینت معماری,دانلود پاورپوینت معماری,تحقیق معماری بوشهر,فرهنگ,بوشهر,معماری,معماری بوشهر,تاثیر فرهنگ بر معماری بومی بوشهر,مولفه های معماری بوشهر,ویژگی های معماری گرم و مرطوب,معماری بوشهر,فرهنگ معماری,تاثیر فرهنگ بر معماری پاورپوینت تاثیر فرهنگ بر معماری بوشهر با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت تاثیر فرهنگ بر معماری بوشهر. قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

توضیحات:
فایل ارائه شده به صورت پاور پوینت می باشد.موضوع آن بررسی تاثیر فرهنگ بر معماری بوشهر است.به بررسی فرهنگ معماری بوشهر می پردازد و مولفه های معماری بوشهر را و تاثیر فرهنگ بر شکل گیری معماری بوشهر را بررسی میکند.
دارای عکس های باکیفیت گرفته شده توسط محقق از بنیاد ایران شناسی بوشهر است که به عنوان بنایی بازسازی شده معرف مولفه های معماری بومی بوشهر است .
دارای 95اسلاید با توضیح و عکس با کیفیت است و عکس های گرفته شده اغلب(نه تمامی عکسها)توسط خود محقق و با کیفیت بالا گرفته شده است.
عکس های تاریخی و قدیمی از آرشیو سازمان میراث فرهنگی بوشهر یا مجلات و سایت اینترنتی جمع آوری شده اند.
فایل پاورپوینت قابلیت ویرایش دارد و مناسب جهت ارائه برای درس مبانی نظری معماری یا شهرسازی است.

قسمتی از متن:
دیدگاه کلی آموس راپاپورپ :
تمام تلاش راپاپورت آنست که نحوه ی نگرش جبرگرایانه و یکسویه را تغییر دهد. وی با بیان فرضیه های مختلف در باب عوامل مؤثر بر شکل خانه و ارائه ی مثال های انسان شناختی ناقض این فرضیات، درپی اثبات پیچیدگی پدیده ی اجتماعی است.
به نظر او تا زمانی که محقق بیشترین تعداد متغیرهای ممکن و اثرات هر یک را بررسی نکرده و به پیچیدگی پدیده ی اجتماعی پی نبرده باشد، تحقیق وی نتیجه ای جز فروکاستن تمامی عوامل دخیل به تنها یک عامل نخواهد داشت.
در مطالعه ی عوامل مؤثر در تعیین شکل خانه شش متغیر عمده مطرح هستند که اغلب نظریات جبرگرایانه یکی از آنها را برجسته می سازند. این شش متغیر عبارتند از ؛ عوامل فیزیکی، مصالح و تکنولوژی ساخت و ساز، سایت و موقعیت، اقتصاد، دفاع، دین